MÜŞTERİ / CLIENT:

 

BP Türkiye / BP Turkey

 

Davetiye: BP - Türkiye'de 100 Yıl

 

Türkiye'de 100. yılını dolduran BP Petrolleri A.Ş.'nin düzenlediği "Türkiye'de 100 Yıl" organizasyonu için çalışanlara ve Türkiye'nin önde gelen isimlerine yönelik iki farklı davetiye hazırladık. 100 yıllık bir geçmişin getirdiği geleneği tasarımda yansıtmanın yanısıra değişik baskı tekniklerini kullanarak da özgün ve yenilikçi bir işe imza attık. Çalışanlar için hazırladığımız davetiyede daha samimi bir hava yaratmaya çalışırken protokol isimlere yönelik hazırladığımız davetiyede klasik bir hava yakalamayı tercih ettik.

 

Invitation of BP - 100 Years in Turkey

 

We have created two invitation concepts for the organisation of British Petrol. We tried to show the tradition of British Petrol in our invitation designs, and also tried different print techniques

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MÜŞTERİ / CLIENT:

 

BP Türkiye / BP Turkey

 

Prestij Kitabı: Bir Asrın Ardından BP Türkiye

 

100. Yıl konsepti dahilinde hazırladığımız 'Bir Asrın Ardından BP Türkiye' isimli prestij kitabında BP'nin kurumsal yapısından uzaklaşmadan, kurumsal renklerin farklı tonlarını kullanarak tarihi yansıtan dokularla bir zaman yolculuğunu aktardık sayfalara.

 

Prestige Book: BP Turkey After a Century

 

In this great prestige book, we have shared the history and story of BP Turkey, using the traditional colours of the brand.

 

 

 

 

 

 

 

MÜŞTERİ / CLIENT:

 

levee coffee

 

1926'dan beri kahve sektöründe olan Helvacıoğlu Kahve, elindeki leziz kahveleri daha çok kişinin de tadabilmesi için yeni bir firmaya, isme ve ambalajlara ihtiyacı vardı, Espresso serisi ile başlayan hikayemiz diğer ürünler ve markalarla devam etti.

 

Helvacıoğlu Kahve, which has been in coffee sector since 1926, wanted a new name, brand and package to share its delicious coffee. We began with the Espresso series and designed other kinds of products and brands.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MÜŞTERİ / CLIENT:

 

VOX

 

Ülkemizdeki filtre kahve içilme oranını yükseltme isteğimiz, kalite olarak levee'ye yakın ancak fiyat olarak çok daha hesaplı ve müşterilerin raflarda görünce almaktan çekinmeyecekleri bir kahve markası yarattı.

 

With its quality, very much like Levee, for the price much cheaper, we created a new brand for filter coffee.

 

 

 

 

 

 

 

MÜŞTERİ / CLIENT:

 

Norveç Büyükelçiliği
T.C. Kültür Bakanlığı

CERMODERN

 

6 Kasım 2013 - 5 Ocak 2014 tarihleri arasında Ankara / CERMODERN'de olacak olan MUNCH | WARHOL and the Multiple Image sergisinin kataloğudur.

 

 

 

 

 

 

 

 

MÜŞTERİ / CLIENT:

 

ZAYTUNG

 

Yaparken belki de en çok eğlendiğimiz, güldüğümüz iş bu oldu, sonuçta Zaytung, nasıl güemezsin ki? 2009 - 2011 yılları arasında yapılan bütün haberler bu almanakta toplandı.

 

Zaytung's Almanack was for sure the most amusing book we have ever done!

 

 

 

 

 

 

 

 

MÜŞTERİ / CLIENT:

 

Özgür Masur

 

Özgür Masur'un 2012 Mercedes Benz Fashion Week Istanbul davetiyesi de bizim elimizden çıktı. Bu işte en çok hoşumuza giden detaylardan birisi de Özgür Masur'un 2013 koleksiyonunda bulunan kıyafetlerinde kullandığı desenlerden ilham alıp yaptığımız lale deseni oldu.

 

We have designed the invitation of Özgür Masur's invitation of Mercedes Benz Fashion Week Istanbul 2012. Our favourite in the design was, as we were very much inspired by Masur's fashion designs, the tulip figure.

 

 

 

 

MÜŞTERİ / CLIENT:

 

Güntaç Özdemir

 

İlk bandrollü albümünü çıkartan arkadaşımız Güntaç Özdemir için Türkiye'de daha önce yapılmamış, hakikaten üzerinde uğraşılmış, Güntaç'ın da stilini yansıtan bir kartonet yapmak istedik.

 

For the young artist, Güntaç Özdemir, we have created a unique cartonet. We wanted the design to show the style of Güntaç.

 

 

 

 

 

 

MÜŞTERİ / CLIENT:

 

Saba Film / Movie

 

2012 Altın Portakal'da 'Uluslararası Yarışma Filmleri" kategorisinde yarışan Saba filmi için yaptığımız poster çalışması.

 

Poster of the film Saba, nominee of International Feature Film Competition on 50th Antalya Altın Portakal Film Festival, 2012 .

 

 

 

 

MÜŞTERİ / CLIENT:

 

ZemZem

 

zemzem atelier'nin zakaria serisi icin yapılmış logo & 'opening titles'

 

The logo and opening titles of Zemzem Atalier's Zakaria series.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MÜŞTERİ / CLIENT:

 

Ege Çubukçu

 

Parti Istanbul & Yolumuz Aynı Kartonet çalısmaları.

 

Cover Design for Parti Istanbul & Yolumuz Ayni albums.

 

 

 

 

 

 

 

MÜŞTERİ / CLIENT:

 

VEYASİN

 

veyasin'in 2008-2010 arasında yayınladığı şarkılardan bir bootleg albüm.

 

Cover design for veyasin's bootleg album.

 

 

 

MÜŞTERİ / CLIENT:

 

Tepe Home

 

Tepe Home için gerçekleştirdiğimiz fotoğraf çekimi. 2009

 

Photoshoot for Tepe Home, 2009